Tiskane brošure zanimanja za OŠ Karlovačke županije u sklopu projekata “STRuKA i TI” i “KaRijERA i JA”

ruj 27, 2021 | 0 comments

Projektima “STRuKA i TI” i “KaRijERA i JA” planirano je 200 posjeta osnovnim školama (7. i 8. razredi) u Karlovačkoj županiji u svrhu promocije strukovnih zanimanja.

U sklopu toga tiskane su i brošure zanimanja za učenike i njihove roditelje. Brošure su namijenjene za dodatno informiranje o:

• zanimanjima iz područja strojarstva, elektrotehnike i računalstva,
  • strukturi gospodarstva Karlovačke županije,
  • stipendijama za učenike,
  • vodećim partnerskim tvrtkama u Županiji i mogućnostima za buduće zaposlenje te
  • samom Regionalnom centru kompetentnosti Tehničke škole Karlovac.

Brošure možete pogledati na linkovima ispod.

STRuKA i TI

KaRijERA i JA

Više informacija o samim projektima i Regionalnom centru kompetentnosti Tehničke škole Karlovac možete pronaći na sljedećim linkovima:

Održana početna konferencija projekta „KaRijERA i JA“

Dana 17.09.2021. u sportskoj dvorani Tehničke škole Karlovac održana je početna tiskovna konferencija projekta „KaRijERA i JA“ koji se provodi u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. te se financira iz Europskog socijalnog fonda u...