lis 27, 2021 | 0 comments

Učenicima osnovne škole Cetingrad (8. i 7. razred razred) te roditeljima učenika osmih razreda, 25. listopada 2021., održana je prezentacija strukovnih zanimanja. Učenici su s oduševljenjem dočekali naš tim i pozitivno reagirali na prezentirani sadržaj.

Cilj nam je bio upoznati sve prisutne s projektima Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac te predstaviti sve prednosti i mogućnosti koje budući Centar donosi. Uz to, učenicima se poseban naglasak stavio na definiciju obrtničkih zanimanja i isticanje njihovih prednosti te stipendije koje se nude za deficitarna zanimanja u Karlovačkoj županiji.

U izvedbi prezentacije sudjelovali su:

• nastavnici Tehničke škole Karlovac – Milan Bijelić i Dubravko Sila
  • koordinatorice provedbe edukacije i promocije RCK TŠK – Suzana Randelj i Marija Tadić
  • predstavnica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (Područni ured Karlovac) – Manuela Rebić

Prezentacija u Cetingradu je prva u nizu održana ove školske godine.

Nastavljamo s našim radom i dalje te se nadamo da će energija i informacije koje donosimo svakom prezentacijom, olakšati našim učenicima upis u željena zanimanja.

Projekte “STRuKA i TI” i “KaRijERA i JA” sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.