Upisi u tijeku – Usavršavanje za poslove voditelja/ice pripreme i provedbe EU projekata

stu 2, 2021 | 0 comments

N A T J E Č A J
za upis polaznika u program obrazovanja odraslih – usavršavanje za poslove voditelja/ice pripreme i provedbe EU projekata

OPĆE ODREDBE
U program usavršavanja za poslove voditelja/ice pripreme i provedbe EU projekata polaznici se prijavljuju i upisuju osobnim putem na adresi Brešćenskog 4, Zagreb, na temelju natječaja za upis.

I. Upis polaznika u programe

Sektor: Ekonomija, trgovina i poslovna administracija
Usavršavanje za poslove voditelja/ice pripreme i provedbe EU projekata

II. Uvjeti upisa

U program usavršavanja za poslove voditelja pripreme i provedbe EU projekata može se upisati osoba koja ima završen najmanje preddiplomski sveučilišni ili stručni studij (bacc. ili vss.).

III. Dokumenti potrebni za upis

osobna iskaznica
rodni list
domovnica
svjedodžbe o završenoj školi

IV. Način upisa polaznika

Upis se obavlja osobnim dolaskom na adresu Brešćenskog 4, Zagreb, dostavljanjem propisane dokumentacije navedene u točki II. i III., te popunjavanjem prijavnice – upisnice i potpisivanjem Ugovora o obrazovanju.

V. Rokovi upisa

Rokovi upisa polaznika u program usavršavanja za poslove voditelja/ice pripreme i provedbe EU projekata počinju 02.11.2021. godine, a traju do 20.11.2021. godine.
Upis polaznika objavljuje se putem oglasne ploče i internet stranice Ustanove za obrazovanje odraslih Praxis – učilište za praktična znanja.

VI. Planirani početak nastave

17.1.2022. godine. Mogućnost izvođenja nastave ONLINE.

VII. Trajanje natječaja

Natječaj je otvoren do popunjenja, ali ne kasnije od 01.03.2022. godine.

VIII. Cijena

Vrijednost programa je 11 500,00 HRK.

Promotivna cijena do 17.12.2021. uključuje dodatan popust od 20% na ukupnu cijenu.

Kontakt: Damir Belančić, 091 333 0694

E-mail: prijave@uciliste-praxis.hr

Učenicima osnovne škole Cetingrad (8. i 7. razred razred) te roditeljima učenika osmih razreda, 25. listopada 2021., održana je prezentacija strukovnih zanimanja. Učenici su s oduševljenjem dočekali naš tim i pozitivno reagirali na prezentirani sadržaj. Cilj nam je...