Upisi u tijeku – Osposobljavanje za poslovanje u malom poduzetništvu

stu 2, 2021 | 0 comments

N A T J E Č A J

za upis polaznika u program obrazovanja odraslih – osposobljavanje za poslovanje u malom poduzetništvu

OPĆE ODREDBE

U program osposobljavanja za poslovanje u malom poduzetništvu polaznici se prijavljuju i upisuju osobnim putem na adresi Brešćenskog 4, Zagreb, na temelju natječaja za upis.

I. Upis polaznika u program

Sektor: Ekonomija, trgovina i poslovna administracija

Osposobljavanje za poslovanje u malom poduzetništvu

II. Uvjeti upisa

Program osposobljavanja za poslovanje u malom poduzetništvu mogu upisati punoljetne osobe s najmanje završenom:
– završena bilo koja četverogodišnja srednja škola
–  te poznavanjem rada na računalu, što polaznik dokazuje odgovarajućom potvrdom

III. Dokumenti potrebni za upis

• osobna iskaznica
  • rodni list
  • domovnica
  • svjedodžbe o završenoj školi

IV. Način upisa polaznika

Upis se obavlja osobnim dolaskom na adresu Brešćenskog 4, Zagreb, dostavljanjem propisane dokumentacije navedene u točki II. i III., te popunjavanjem prijavnice – upisnice i potpisivanjem Ugovora o obrazovanju.

V. Rokovi upisa

Rokovi upisa polaznika u program osposobljavanja za poslovanje u malom poduzetništvu  počinju 02.11.2021. godine, a traju do 20.11.2021. godine.

Upis polaznika objavljuje se putem oglasne ploče i internet stranice Ustanove za obrazovanje odraslih Praxis – učilište za praktična znanja.

VI. Planirani početak nastave

17.1.2022. godine. Mogućnost izvođenja nastave ONLINE.

VII. Trajanje natječaja

Natječaj je otvoren do popunjenja, ali ne kasnije od 01.03.2022. godine.

VIII. Cijena

Vrijednost programa je 10 500,00 HRK.

Promotivna cijena do 17.12.2021. uključuje dodatan popust od 20% na ukupnu cijenu.

Kontakt: Damir Belančić, 091 333 0694

E-mail: prijave@uciliste-praxis.hr

Učenicima osnovne škole Cetingrad (8. i 7. razred razred) te roditeljima učenika osmih razreda, 25. listopada 2021., održana je prezentacija strukovnih zanimanja. Učenici su s oduševljenjem dočekali naš tim i pozitivno reagirali na prezentirani sadržaj. Cilj nam je...